1 2 > 下一頁 | 最後一頁 1/2
檢視方式: 列表 摘要
怎樣畫好眼線?
perfumesnet 在天空部落發表於 14:22:50
怎樣畫好眼線?
 
  畫眼線是為了美化和突出眼睛,同時還可以通過畫眼線的技巧,修整改變眼睛的形狀。畫眼線可以調整眼睛輪廓和兩眼間距,可以加強眼睛的神采,使眼睛黑白對比強烈。比如,同樣長的眼線,如果在眼線的中心部位畫得粗一些,就能造成眼睛長度縮短,眼睛變大的感覺;如果將眼梢處的眼線延伸,就能造成眼睛狹長的感覺。這就是小眼畫大、大眼畫小的訣竅。通過畫眼線還可以表達人的氣質,比如,把眼線的重點放在下邊,也就是下面的眼線比上面的粗一些,眼睛的位置降低,顯得天真活潑;如果把眼線的重點放在上邊,眼位升高,就顯得成熟穩重。
 
  畫眼線的工具就是眼線筆。眼線筆有兩種:一種是軟性的,一種是硬性的。硬性帶色眼線筆比較容易掌握,選擇軟芯防水眼線筆,把筆尖削薄,削細,沿睫毛根部描畫,上眼線粗,下眼線略細。眼線筆描畫顯得柔和自然,適於生活妝。軟性眼線筆,又稱眼線液,選擇防水眼線液由眼尾向內眼角描畫,描畫時手要穩,下筆要高於眼睛輪廓,眼線液的描畫顯得艷麗奪目,適於濃妝。
 
  初學畫眼線,首先碰到的問題是執筆的手容易發抖,造成粗細不勻、波浪起伏,達不到美化的效果。為了避免手發抖,可將執筆的小指頂在顴骨上,或者將肘關節支撐在桌面上,或者將肘部緊靠在牆上,使執筆的手固定,畫眼線時臉不要動,讓手上的鏡子上下移動。
 
  眼線畫得好不好,不能只看睜開眼睛的時候,還要看閉上眼睛的時候是否自然。這就要進行自我檢查。檢查的方法是:手鏡放在胸口處,鏡面朝上,眼睛往下看,臉不要動,就能看見自己的眼瞼,觀察眼線粗細是否得當,以確保眼線的效果。

http://www.elady.tw/works/

觀看全文...
Czy wiesz o perfumy?
perfumesnet 在天空部落發表於 14:20:52
 

Czy wiesz o perfumy?

Perfum jest motyw wiecznej kobiecości, kształtowania osobowości, stylu i funkcji smaku inne kosmetyki nie mogą być osiągnięte w związku z tym, tylko przez zrozumienie podstawowych zdrowy rozsądek w prawo do zakupu i używać perfum perfum.

Styl wydajność przy różnych zapachów, perfum można podzielić na siedem kategorii. Floral: elegancki styl, pojedyncze lub composite kwiatowy orientalny zapach: piżmo, bursztyn i szlachetnych kwiatów, tajemnica skuteczności z orientalnym smaku; radość Owocowy: integracja różnych nastroju wydajności owocowym; Kusakamelodia: naturalna, świeża trawa, mech i zioła zabawa przyprawy wydajności; zapach mchu: szypułek, liści paproci i Woody, zapach ziół: passion fruit, rozmaryn dla mężczyzn perfumy, sztuczny zapach: syntetyczne, aby pokazać nowoczesne sens.

Według proporcji zawartych esencji zapachowych, można podzielić na pięć rodzajów smaków: zawierający 20% lub więcej smaków, trwałości alkohol aż do 6 godzin, kolacji, tańca i innych okazji, cena jest bardzo drogie; perfumy: smak, zawierający 15% do 20% 14% do 15% wody destylowanej, alkoholu, zapach trwa cztery godziny, odpowiednie do pracy i wypoczynku, i wyższe ceny; woda toaletowa: 8% do 15% smaków. 17% do 18% wody destylowanej, a reszta do alkoholu, perfum, na 1 do 2 godzin, nadające się do użytku w domu, kąpieli i przed snem, przystępnych cenowo, Kolonia treści smak 4% do 8%, zazwyczaj jako mężczyzna zapach , środek perfumy: 1% do 3% smaków.

Aby zrozumieć, zapach perfum, jego zapach, smak i aromat po indeksie smak musi dokładnie smaku. Pierwszy smak spryskane perfum z 3 do 10 minut lotnych wysokiej smak, aromat na perfumy rozpyłowo, 10 do 60 minut zapach, który jest z perfum równe rozmieszczenie smak rdzenia; spryskane perfum posmaku ~ pozostałe po trzech godzinach w słabym zapachu na skórze.

http://www.perfume.com.tw/ornament/

觀看全文...
Jak wybrać perfumy?
perfumesnet 在天空部落發表於 14:19:10
 

Jak wybrać perfumy?

Perfum jest każda kobieta, ulubione kosmetyki, jakość perfum za i przeciw identyfikacji, jest to szczególnie ważne.

Po pierwsze, że pakiet jest kompletny, czapka jest szczelnie bez wycieku, czysty smak, bogaty aromat, orzeźwiający, niedrażniący zapach alkoholu i innych nieprzyjemnym zapachu; butelka Roztwór powinien być przejrzysty i jasny, bez opadów, zjawisko zmętnienia, pachnącydługi czas, a spódnice sprayu pachnące 7 do 10 dni; wybrać smak, bezpośrednio nie spiskują butelkę, spadek 1 do 2 kropli na grzbiecie dłoni, aż do odparowania alkoholu i zapach bardziej dokładne. Perfumy w rękę po temperatury ogrzewania, smak wychodzi i rzeczywiste wykorzystanie tego samego; perfum Best Buy wieczorem, rano i po południu z powodu naszego zmysłu powonienia jest najbardziej wrażliwe, bardziej wrażliwe, w godzinach wieczornych, zakup nagle nie wybrać zbyt wiele, bo zapach perfum dłuższy niż trzy kolejne badania, będzie dokonać węchowe zamieszanie i nie może osiągnąć celu wyboru perfum, perfumy zakup, ale także zwrócić uwagę na osobowość, wiek, zawód, koordynacji, takich jak starsze kobiety nadające się do lekkiego perfum, żywe młode kobiety za bardziej bogate perfum odurzających.

http://www.elady.tw/ornament/

觀看全文...
Jak używać perfum?
perfumesnet 在天空部落發表於 14:18:01
 

Jak używać perfum?

Perfumy powinny być posypane na jakie części, w zależności od ich potrzeb, zainteresowań, i cechy. W ogóle, perfumy powinny być traktowane w tętnicy bijącego arterie na szyi, z tyłu tętnicy ucha, serce, mięsień uda, pachy i nadgarstków, itp., mogą skorzystać z tętniczym pulsacji, zapach wychodzi naturalnie. Perfumy w dolnej części ciała, zapachu lotnych z dołu do góry, to jest łatwe do skutku. Inni, jak chusteczka podszewką perfum spódnicy, może otrzymać taką samą rolę. Użyj perfum zwrócić uwagę na następujące: perfumy Nie posypać podatne na niedz narażonych części takich jak twarz, jest to, ponieważ niektóre z przypraw w perfum jest uzyskiwany z naturalnego oleju roślinnego, oleju lotnego, niektóre lotne zawierające męża furany składniki kumaryny reakcji fotochemicznej z UVA sunlight, zapalenie twarzy lub plamami punktowe; nie przejmuj łatwo części perfumy pachną bardzo smak zmieszany z potem nie nieprzyjemne; torebki, perfumy, buty i inne wyroby ze skóry, perfumy zawiera alkohol sprawia, że ​​naturalne futro utracony połysk, dwa skórzane smak łatwo konfliktów z aromatem; nie rozpylać perły perfumy, biżuteria, złoto i inne, bo wpłynie to na swój blask.

http://www.elady.tw/beauty_org

觀看全文...
Metoda stosowana perfumy
perfumesnet 在天空部落發表於 14:16:54
 

Metoda stosowana perfumy

Porada: kontakt osobisty

Perfumy w bezpośrednim kontakcie ze skórą,
Ciepło ciała powoduje pocenie aromat otulony, dodaje uroku.

Wskazówka: mała ilość wielu

Równomiernie słaby zapach, przyniósł Ruoyouruowu zamglony piękno, uszach, wewnątrz łokcia, kolana przyśrodkowe kadzidła dobre miejsce.

Porada trzy, słuchać języka kadzidła

Język perfumy i charakter, każdy perfum ma swój niepowtarzalny smak. "Poison" perfumy Peach Blossom, sexy, uroczy, scena inspirujące, "Dune", naturalny aromat zielonych roślin, dmuchanie oddech życia, jak bycie na błękitne morze i niebo, jak wciągające; opium "to klasyczny neutralny zapach, ustawić bystrym człowiekiem, dojrzały, bezpłatny i łatwy, i zapach kobiety, w jednym, spokojnie emanuje miłość nigdy nie zniknie.

Wskazówka czwarta: Przez zmiany czasu

Z ilości perfum i sezonowe. Słoneczny dzień, perfumy będzie niższa niż temperatura na dzień intensywne; deszczowe lub wilgotne dni, perfumy, niż zbieżności trwały. Ponadto, wiosną odpowiednio elegancki pasaż jakiegoś smaku, lekki i orzeźwiający smak Chief najlepsze lato, ciepła zima może być wybrane, silne perfumy.

Wskazówka pięć: spełnia warunki

Perfumy, takich jak sposób można odtwarzać efekt Hongyuntuoyue, a tym samym różne środowiska, trzeba użyć innego perfumy. Praca z perfumami powinien być lekki i elegancki wybór mocnych perfum, kolacje lub spotkań. Muszą mieć wyraźne powodować małe butelki perfum Carry, butelki metalowe poszycia szminka perfumy wpisują się w pięknym i eleganckim stylu, krystalicznie czystej szklanej butelce, nadaje się do casual.

Porada sześć: słodki sen towarzysz

Mieć działanie uspokajające zapachy takie jak kwiatowy uspokoić ducha, róża, kwiat pomarańczy, lawenda, jaśmin, są doskonałe hipnotyczny efekt roślin, jako głównego surowca do perfum, krople dwie lub trzy krople w stopach i powyżej nadgarstka lub uszy, a potem iść spać, może twoje marzenia bardziej słodkie.

http://www.perfume.com.tw/skincare/

觀看全文...
Jak zmienić smak kobiety
perfumesnet 在天空部落發表於 14:15:34
 

Jak zmienić smak kobiety

Perfumy o można podzielić na następujące cztery kategorie: mikro perfum zapach, lekki zapach perfum, perfumy Fen i perfumy, różnica jest taka, że część przyprawy. Wiemy, perfumy, woda destylowana, alkohol aromatyzowany rafinacji. Dlatego, w zależności od stosunku ile składniki perfum, jego stosowanie jest całkiem inny.
Micro-smak

Micro dodał tylko około 5% w smaku przypraw, perfum
Czas smak krótki, około godziny. O orzeźwiającym efektu.

lekki smak

Przyprawy stanowiły około 10% światła zapach perfum, można cieszyć się smakiem więcej niż około dwóch godzin, więcej alkoholu i wody destylowanej, z uczucie świeżości. Lżejszy smak, jak to możliwe w ciągu dnia w biurze. Ponieważ ta sprayu perfumy, łatwe w użyciu multi-made​​. Zazwyczaj w torebce, przed wyjściem rano do stosowania raz, a następnie spryskać raz na trzy godziny, zaciągnięte może być. Można spryskiwać wnętrza kostki i kolana.

bagnisko

Zapach perfum Fen między między lekkim zapachu perfum i perfum, ale w użyciu niż perfumy zapisać, i trwa dłużej niż lekki zapach perfum. Nie trzeba wychodzić czterdzieści pięć godzin makijaż smak ale przybliżona perfumy, może w pełni docenić jakość w porządku. Perfumy Fen jest również dostępna w kostkę, kolano przyśrodkowej lub szyi, linii włosów pod. Trochę posypać kilka kropel przyniesie wspaniałe rezultaty.

perfumy

Perfumy zawierały przyprawy najwyższy odsetek, mogą korzystać z ciekawych przypraw bogaty nagle głęboki aromat. Perfumy najlepsze dla formalnych spotkań towarzyskich. Do około 25%, ponieważ jej stężenie zapachu, zapach długotrwałe, a jeśli wieczorem wychodzę, do domu bez makijażu.

http://www.perfume.com.tw/bags/

觀看全文...
Perfumy Przeminęło z nastroju
perfumesnet 在天空部落發表於 14:00:38
 

Perfumy Przeminęło z nastroju

Botanik badań, rośliny ze względu na różne środowiska uwolnienie innego smaku. Mają swój własny regionalny adwokata, z tych samych gatunków roślin, w sąsiednim kraju, smak będzie inny. W rzeczywistości, ściśle związane z atmosferą i nastrojem organizmie każdego z nas, nawet jeśli używasz jej z perfum, także dlatego, że nastrój jest inna i przedstawia inne oblicze, 350.000 zapach różnego rodzaju, w 3500 wanilii rośliny, w końcu zapach tylko 200 rozpuszcza się w alkoholu i wodzie destylowanej i perfumy.

Perfumer Rudolph - Qi Pu Er, powiedział: "pierwszy smak z nutką owocowy, świeży, kwiatowy w smaku, jak i orientacji drewnopodobna po smaku, będzie bardzo fajna temperatura zmobilizować entuzjazm swojego ciała, jak ocieplenie ciała perfum , okaże się, że Twój nastrój nieświadomie coraz lepiej! "

Większość perfum nadążyć na duchu i stres zjednoczyć powinien zawierać następujące składniki:

1 zielony ziołowy rozmarynu aromatyczny, igieł sosny, Holly.

Lemon jest kadzidło owoce, winogrona, pomarańcze, cytryny, limonki najlepiej.

Kadzidła woda, wodorostów, zapach wody morskiej jest najlepszy.

4 herbaty i tradycyjne przyprawy, zielona herbata, cynamon.

5 peppermint aromatyczny, Hiszpania mięta, mięta, eukaliptus.

Champs Elysees pełna zapach przepełniony, ale również zobaczyć uśmiech dziewczynę Paris?

http://www.elady.tw/bags/

觀看全文...
Bądź pachnące props kobieta i wskazówki
perfumesnet 在天空部落發表於 13:58:27
 

Bądź pachnące props kobieta i wskazówki

Fragrance relaks SPA piękną sylwetkę. W rzeczywistości, nie musi iść do salonu piękności, dopóki kapitan rekwizytów następujących i tajnym, będzie w stanie w domu lub w biurze, aby zrobić spa, proste w świetle księżyca będzie w stanie zrobić pachnący kobietę.

Produkcja props zapachowy

1. Tissue w pięć lub sześć kropel olejku spada w tkance lub chusteczką,
Następnie blisko nosa, weź kilka głębokich oddechów, jest zajęty najbardziej prosty i szybki dekompresji.

Stacja Fumigacja niech powietrze było wypełnione aromatycznym kadzidłem czynnik jest najbardziej bezpośredni sposób. Używaj świec fumigacji Tajwan będą musieli zwrócić szczególną uwagę na bezpieczeństwo, mogą chcieć przełączyć na wibracje plug-in lub ultradźwiękowych jest bardziej wygodne i bezpieczne.

3. Naszyjnik Pottery krople trzy lub cztery krople olejku na bawełnie, nadziewane mały otwór w naszyjnik ceramiki, wiszący na jego piersi, olejki eteryczne z temperatury ciała jest naturalnie podgrzewana volatile, ludzie ma aromatherapist korzystać w dowolnym miejscu. I smak może trwać kilka dni, najbardziej odpowiednich dla korzystania z rodziną Pole.

4 ciemna butelka szklana do rozmieszczenia dobrego oleju masażu, nieść. Świątynie, nosa, ludzie, itp. trzeba trochę masaż może być ekscytujące.

5 Duża misa ze stali nierdzewnej lub szklany pojemnik załadowany 50 ℃ ~ 60 ℃ gorącej wody, dodać 3 krople olejków eterycznych, w pobliżu twarzy maski big Wankou ręcznik i weź głęboki oddech wąchania od pięciu do dziesięciu minut. Szczególnie nadaje się do śluzówki nosa, ciśnieniem.

Wykorzystać zasadniczą wdrażania eteryczne tajemnicy

1 kąpiel chcą kawałki masła kulkowych + 15 kropli olejku lub miodu do pogodzenia, a następnie wlać do wanny.

2. Dokonywanie wibratorem 95ml oleje nośnikowe +5 ml olejku (1 ml odpowiada ok. 20 kropli olejku).

3. Wdrożenie spray zapachowy pogodzić pierwszych 10 do 20 kropli olejków eterycznych i 10C.C. wódki lub alkoholem, wstrząsnąć wlewa 100C.C. wody destylowanej, a następnie załadowane opryskiwacza szkło może.

Nr pigment 4.DIY czystych dostaw kąpieli 20 do 40 kropli olejku C.C. 100, nie ma sztucznej przyprawy, żel pod prysznic lub dodatku szampon, mieszając w ciągu 3 minut w połączeniu do zlewki, a następnie wlać z powrotem do zbiornika. W ogóle, dodać 20 kropli mają smak, dodać 40 kropli skuteczności.

Szafa 5.DIY środek zapachowy przygotować kilka kawałków naturalnych drewnianych korali, a każdy spadek o 2 krople olejku na ręce zagnieść do umieszczonego w szafie nie tylko zapach trwały, ale także zwalczanie szkodników.

http://www.elady.tw/cosmetic/

觀看全文...
Jak zrobić zapach ostatnio przez cały...
perfumesnet 在天空部落發表於 13:57:15
 

Jak zrobić zapach ostatnio przez cały dzień?

Perfumy Spray jest rodzaj własnej praktyki lub uprzejmości pokazać innym, więc wszędzie emanuje czystą, atrakcyjny zapach.

Ale często nosić perfumy ma niespokojny, że perfumy bardzo łatwe odparowanie potu i powietrza stopniowo straty! Teraz mały sekret dla każdego,

Przed następnym perfum sprayu warto spróbować, to sprawi, że (i ludzi wokół ciebie) może cieszyć się świeżym i trwałe aromatyczny smak.

Nie należy stosować, aby zapobiec zapach mydła do kąpieli lub mycia rąk, bo jego celem jest - aby wyeliminować wszystkie gusta.

Czy pocierać więcej swoich perfum, smak obejmie off, więc jeśli chcesz trwały zapach, najlepiej użyć tych samych marek perfum mydła do kąpieli.

Nawilżenie skóry pozwala smak często bardziej trwałe Oh! Perfum najlepiej używać nie balsam zapachowy przetrzyj całe ciało lub używać perfum chcesz wcierać balsam na przetargu zwilżyć skórę, aby móc perfum szczelnie zamknięte, aby zapobiec szybko wyparowuje.

Albo spróbować pocierać perfumy w dolnej części ciała. Ponieważ ciepło jest zawsze rośnie, smak jest ten sam powód, możemy udowodnić, natrzeć perfumy Bluzki, kolano boczne tylne lub kostkę, a nie w szyi lub barku, możesz pozwolić zapach trwa cały dzień.

http://brand.somee.com/drugstore/

觀看全文...
Perfumy, aby pokazać swój entuzjazm...
perfumesnet 在天空部落發表於 13:55:58
 

Perfumy, aby pokazać swój entuzjazm i radość

Niektórzy ludzie mówią, "Zapach kobiety", nie zapach kobiety, jak kwiat bez perfum, kwiatów kwiatów sztucznych. Widoczne, zapach ma ścisły związek z kobietą.

Różnych szczeblach, różne temperamenty, różni ludzie, hobby, ze względu na ich różne osobowości i preferencji dla konkretnego zapachu zapach. Więc kobieta wybrana zapach dodać swój niepowtarzalny urok, a jednocześnie, aby pokazać swoją pasję i zabawę.

Ekstrawertycy kobiety:

Entuzjazm dobry ruch, działają szybko, i skuteczny, niż ulubionego zapachu o smaku cytrusowym, Avon marzenie spaceru perfumy koraliki i zieleni Rollerball perfumy, zapach cytrusowy światło Pamiętasz tę żywą młodość.

Introwertyczny kobieta:

Milczenie kilku słowach, prowadzenie własnej manifestacji osobowości i liberalizacji. Kierunek z tajemniczym, szlachetnym zapachem orientalnym, Avon chi do ozdób smaków Korei, Blue Diamond Lady perfum Rollerball, fuzja z kwiatów i piżma, mowy tak słabej więcej Pokaż nieśmiały uroczy.

Sentimental kobieta:

Liryczny, współczujący, że podgrzać spadek realizacji nowości, kochanie moda. Ulubiony Kwiatowo-owocowy zapach, zgodnie z tendencją mody, Avon nowy Mengdie cologne, uczynić cię W Splendour eleganckiej, delikatnie przesuń świeże i niekończące się zmiany w zadumę.

Silnej woli kobiety:

Umiłowanie jakości życia, zabawy, elegancki, delikatny, doskonała sfera sztuki zapachowej rafinowany, Avon Blue Dream Mini cologne zawiera spokojną kadzidło sandałowe, silnej woli Yu znacząco stylu eleganckie.

http://perfume.somee.com/

觀看全文...
1 2 > 下一頁 | 最後一頁 1/2
系統公告
個人檔案
個人圖檔
ID:perfumesnet
暱稱:香水

贊助商連結
perfumesnet的最新回應
Fragrances Perfumes Cosmetics Wholesale
愛格娜AIGNER、安娜蘇ANNA SUI、亞曼尼ARMANI、BOSS、巴黎世家BALENCIAGA、班尼頓BENETTON、碧兒泉BIOTHERM、姬龍雪GUYLAROCHE、希思黎SISLEY、山本耀司Y.YAMAMOTO、萬寶龍MONT BLANC、貝佳斯BORGHESE、畢柏絲BYBLOS、布蘭妮BRITNEY、保格麗BVLGARI、嘟澎DUPONT、克莉絲汀C.DIOR、卡文克萊C.KLEIN、芬迪FENDI、卡布奇CAPUCCI、凱依黛CARITA、1881CERRUTI、雅詩蘭黛E.LAUDER、媚絲NESS、香奈兒CHANEL、紀凡希GIVENCHY、法拉德FALADE、高絲KOSE、克蘭詩CLARINS、倩碧CLINIQUE、畢卡索D.COSMERIC、森巴SAMBA、迪奧DIOR、登喜露DUNHILL、高堤耶GAULTIER、珍妮佛GLOWJ.IO、佛瑞FERRE、法拉摩FREDERIC M、嬌蘭GUERLAIN、赫蓮娜H.R、庫吉GUCCI、愛瑪仕HERMES、佳麗寶KANEBO、英格蜜兒I.MILLET、蘭蔻LANCOME、佐登JOURDAN、蕭邦CHOPARD、積架JAGUAR、浪凡LANVIN、高田賢三KENZO、凱蒂貓KITTY、培麗LA.PRAIRIE、耐吉NIKE、面具PALGANTONG、鱷魚LACOSTE、皮爾卡登P.CARDIN、寶露POLA、蓮娜麗姿NINA RICCI、大衛杜夫DAVIDOFF、麥可喬登M.JORDAN、松島正樹MAT、米奇MICKEY、三宅一生MIYAKE、雅頓E.ARDEN、瑪丹娜MONTANA、保羅POLO、蓮娜N.RICCI、費拉加摩FRAGONARD、諾貝達R.BALESTRA、黑龍堂PRIVACY、幽蘭ORLANE、奧斯卡OSCAR、蒲薏P.M.CHELL、蘿莎ROCHAS、桑麗卡SONIA、資生堂SHISEIDO、植村秀SHU UEMURA、蕾歐娜LEONARD、凡賽斯VERSACE、舞妓SANA、蒂芬妮TIFFANY、聖羅蘭YSL、BURBERRY、塔利雅D RIYA、JU JU等名牌香水、化妝品、保養品、批發。
人氣指數
當日人次:
累積人次:
贊助商連結
RSS 訂閱
其他資訊
本部落所刊登之內容,皆由作者個人所提供,不代表 yam天空部落 本身立場。
POWERED BY
POWERED BY 天空部落
會員登入免費註冊